Tento web používá k analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.

Diesel


Diesel je italský výrobce prvotřídního denimu a fashion oblečení. Společnost na severu Itálie v městečku Molvena založil v roce 1978 a stále vlastní a vede Renzo Rosso.

Pepe Jeans


Pepe Jeans je britská značka džínového a sportovního oblečení, kterou v roce 1973 založili tři bratři - Nitin, Arun a Milan Shah v Londýně v ulici Portobello Road (ulici, kde značka vznikla nese ve jméně jedna ze základních řad oblečení - Portobello)

Rich & Royal


Rich&Royal je mladá německá módní značka (vznikla v roce 2006, založil ji Peter Stupp), jejímž cílem je přinést svěží vítr. Modely jsou perfektně střižené, propracované, vzbuzující pozornost a vždy vyrobené z kvalitních materiálů.

Melissa


Sofistikované šik pohodlné boty, šetrné k životnímu prostředí. Na návrzích kolekcí spolupracují s návrháři jako Vivienne Westwood, John Paul Gaultier. Boty jsou vyrobeny z lehce recyklovatelných materiálů, při výrobě se nepoužívá nic živočišného původu a je kladen důraz na vysokou efektivitu a minimum vzniklého odpadu. Boty se vyrábí v Brazílii.

Calvin Klein


Tato americká módní značka byla založena roku 1968 Calvinem Kleinem a Barrym Schwartzem. Nejdříve se značka specializovala na jeansové oblečení, až v 90. letech se zaměřila i na spodní prádlo.