Tento web používá k analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.
Pretty Woman Day

Pretty Woman Day 919 CONCEPT STORE

Hledáte ten nejlepší dárek pro ženu?

Zážitek PRETTY WOMAN DAY je poctivý luxusní balíček, během nějž budeme hýčkat a rozmazlovat Vaši partnerku, maminku, či kamarádku tak, že se jí nebude chtít odejít!

Představte si podmanivou vůni horké kávy, či sklenku sektu. Stylový prostor módního obchodu a tým čtyř profesionálek ve svém oboru – vizážistku, kadeřnici, stylistku a fotografku, které jsou připraveny splnit každé přání a hýčkat ženu tak, že se bude cítit jako královna.

Pretty Woman Day začíná šálkem kávy a něčím výborným k zakousnutí v kadeřnickém salonu. Během úpravy vlasů si popovídá se stylistkou, abychom mohly vybrané outfity sladit nejen s její postavou (zakrýt nedostatky a především zvýraznit přednosti), ale také s jejím životním stylem. Dagmar, naše hairstylistka a kadeřnice jí vysvětlí, jak pečovat o vlasy a naučí ji s novým účesem pracovat. Velmi nám záleží na tom, aby klientka mohla bez problémů vše, co u nás zažije a vše, co se dozví, používat ve svém běžném životě, proto jí nikdy nevytváříme účes, který by si pak nedokázala upravit sama doma. Samozřejmě pokud si klientka nepřeje měnit svůj střih a barvu, Dagmar ji naučí pracovat se stávajícím a vytvoří zajímavý účes pro fotografování.

 Pretty Woman Day

Když jsou hotové vlasy, klientku si vezme do péče Markéta, vizážistka, která ji nalíčí a stejně jako předtím Dáša ji naučí pracovat s makeupem, prozradí vizážistické triky a doporučí funkční kosmetické produkty. Markéta nepracuje pro žádnou kosmetickou firmu, používá více značek a má osvědčené produkty, které ráda doporučí.. Pokud by klientka měla zvláštní požadavky, lze zajistit i hypoalergenní kosmetiku.

Když je hotový i make up, stylistka Gabriela v obchodě Havlíčkova 919 s klientkou projde vybrané outfity, na kterých jí ukáže co nosit, aby zvýraznila své přednosti a co nenosit, aby zbytečně neupozorňovala na to, co nechce. Pobaví se o současných trendech, o chybách, kterých se vyvarovat při nákupu oblečení, o základech šatníku…

Máme spoustu střihů džínů i topů, v obchodě je výběr z pěti značek, takže vždy najdeme to pravé :)

Outfity jsou poskládané tak, aby si klientka vyzkoušela různé styly oblékání, a vždy tak, aby podpořily její osobnost.

Po stylingu následuje část, kdy si klientka vyzkouší roli modelky a ve vybraných outfitech ji naše další Markéta, talentovaná profesionální fotografka, nafotí.

Nakonec si klientka vybere oblečení značek DIESEL, PEPE JEANS, RICH&ROYAL, MELISSA a CALVIN KLEIN UNDERWEAR z vybraných outfitů (podle typu balíčku), které si s sebou odnese domů.

Z naší zkušenosti víme, že po celou dobu panuje uvolněná atmosféra, zážitek je koncipován jako hýčkací a rozmazlovací, takže se nemusíte bát žádného stresu. Snažíme se vše dělat pro klientku, na nejvyšší profesionální úrovni, poctivě a tak, aby odcházela se širokým úsměvem na rtech.

Vyberte si z nabízených balíčků