Tento web používá k analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.

Představujeme Vám náš team

Team 919 Concept Store má jeden hlavní společný cíl . Chceme Vás znát a skvěle obléknout.

Náš tým

Jsme tu pro Vás. Na kterékoli pozici, na naší práci nás baví to, že můžeme dotvářet Váš osobní styl na jakoukoli příležitost. Snažíme se vytvořit příjemnou nákupní atmosféru, ve které se budete díky osobnímu přístupu cítit fajn, i když zrovna nejste módní znalec. Stejně rádi zrealizujeme potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Nebojíme se říkat věci na rovinu, takže od nás nikdy neodejdete v něčem, co by Vám neslušelo, jste naší nejlepší vizitkou.

Lucie Čermáková

Lucie Čermáková

Lucii poznáte nejen podle tmavých dlouhých vlasů, ale hlavně díky věčnému úsměvu na tváři. Potkáte se s ní v 919 Concept Store v Hradci Králové, nebo kdekoli na zmrzlině, té totiž neodolá. Lucie má skvělou vlastnost, sloní paměť, díky které má dokonalý přehled o Vašich minulých nákupech a skvěle Vám poradí jak kombinovat a doladit to, co už v šatníku máte, s novými trendy kousky. Střih a velikost džínů odhadne téměř vždy na první pokus, což ocení především muži, kteří chtějí svůj nákup provést rychle a efektivně.

Ivana Tomková

Ivana Tomková

Ivana je sice drobná postavou, ale její cit pro módu a detail je obrovský. Potkáte ji nejčastěji v našem pardubickém obchodě a pokud hledáte někoho, kdo Vám bez mrknutí oka vytvoří outfit, který Vám každý pochválí, našli jste. Zahlédnete ji také v zákulisí módních show, které často sestavuje a dohlíží na to, aby byly perfektní. Má ráda šik ženské kousky a dobře ví, jak by měla vypadat Femme Fatale, proto se stará o styling klientek při Pretty Woman Day, které se díky ní cítí výjimečně. Její poznávací znamení je hrnek s dobrou kávou a široký úsměv pro každého zákazníka.

Gabriela Tomková

Gabriela Tomková

Někdo za to vždycky může. Někdo má vizi, nápad, vášeň a alespoň trochu odvahy. V 919 Concept Store je to Gabriela. Součástí její práce je například napsat medailonky o členech svého teamu. To jde samo, jelikož je pyšná na ně i vztahy a otevřenou náladu, kterou se jí daří mezi všemi pěstovat. A pak je na řadě medailonek o sobě samé. Což je upřímně řečeno těžší, než vybrat každý kvartál to nejlepší z kolekcí šesti značek na rok dopředu tak, abyste uspokojili vkus a přání celé škály svých klientů. Můj strukturovaný životopis najdete na Linkedin, na ostatní se budete muset zeptat osobně. Třeba každý čtvrtek v obchodě na adrese Havlíčkova 919, kde nezapomínám na to, jaké je potkávat své zákazníky tváří v tvář, a kde to všechno začalo.

Nelekejte se, pokud k nám přijdete, a nenajdete nikoho z fotek na téhle stránce. Každý musí mít občas volno. Někdy je práce tolik, že potřebujeme pomoci. Jisté je, že všichni, kteří se byť na chvíli stanou součástí našeho teamu, jsou vedeni stejným směrem a udělají vše pro to, abyste se v 919 Concept Store cítili vždy jako v 919 Concept Store.