Nový produkt
Pánské rukavice Pepe Jeans s koženou částí v místě dlaně a tvídovou navrchu. Skvělý design s přezkou, snadno sladíte s outfitem. Praktické a hezké zároveň.
85% vlna
15% akryl
Značka | Pepe Jeans |
Pánský černý pásek z hovězí kůže. Má stříbrnou sponu a ozdobné cvoky. Na konci je vyraženo logo Pepe Jeans.
Unisex náramek ve hnědé "camel" barvě s plastickým logem Diesel.
Pánský pásek Delphi je vyroben z hovězí ků, má tmavší hnědou barvu a po celém obvodu vyražené logo Pepe jeans. Je poddajný a dobře sedí. Vhodný do džínů i kalhot.
Pánský kožený pásek Salsa v elegantní černé barvě. Efektní struktura tvořená děrováním, kovová spona, modré detaily prošití. Měkká, příjemná kůže. Šířka 4cm.
Saténová unisex kšiltovka Diesel s vyšitými květinami vpředu a hvězdami vzadu. Velikost lze upravit stahovacím páskem.
Unisex čtvercový šátek Diesel v kombinaci žlutozelené a černé barvy. Luxusní kousek, příjemný materiál. Rozměry: 110x110 cm.
Pánský čtvercový šátek Diesel v kombinaci cihlové a modré barvy. Luxusní kousek, příjemný materiál. Rozměry: 106x106 cm.
Široký pánský pásek Pepe Jeans s velkou kovovou sponou. Šířka je 5cm.
Unisex kšiltovka Diesel v bílé barvě s motivem očí vepředu a se šněrováním vzadu.